FILMY 
 SZKOLENIOWE 

Poniżej możesz zapoznać się z materiałami wideo pokazującymi profesjonalne użycie produktów marki MASVERI. 

Masveri Pomade, to pomada wodna nadająca włosom połysk, gładkość i utrwalenie. Doskonale sprawdza się na każdej długości oraz grubości włosów, pozwalając modelować je w dowolny sposób.

W filmie dowiesz się jak najlepiej za pomocą Masveri Pomade wykonać stylizację:

  • Na włosach grubych i sztywnych, stosując pomadę na mokro i wykańczając fryzurę za pomocą szczotki i suszarki.
  • Na włosach cienkich i miękkich, stylizując fryzurę dłońmi.

 

Dodatkowo znajdziesz przydatne informacje o szamponie przeciw wypadaniu włosów i zwiększającym ich objętość oraz o olejku do skóry i brody Masveri, który świetnie nadaje się do zabezpieczenia skóry i brody po goleniu czy podgalaniu włosów.Matt Paste Masveri to pasta do włosów o matowym wykończeniu, pozwalająca na trwałe ułożenie fryzury, jednocześnie dbając o odpowiednie nawilżenie i kondycję włosów. Przeznaczona do włosów krótkich i średniej długości.

W tym materiale dowiesz się jak zastosować Matt Paste:

  • Na włosach miękkich, o średniej gęstości, stosując produkt głęboko na wilgotne włosy i wykańczając fryzurę za pomocą szczotki i suszarki
  • Na włosach miękkich i rzadkich, nakładając produkt na sucho za pomocą samych dłoni.

 

Dodatkowo znajdziesz przydatne informacje o szamponie przeciw wypadaniu włosów i zwiększającym ich objętość oraz o olejku do skóry i brody Masveri, który świetnie nadaje się do zabezpieczenia skóry i brody po goleniu czy podgalaniu włosów.
Ostatnio wyświetlane

Brak produktów
System B2B, przeznaczony dla klientów hurtowych.

W celu poznania cen i warunków współpracy wymagana jest szybka rejestracja

Współpracę prowadzimy wyłącznie z osobami prowadzącymi działalność gospodarczą o profilu pasującym do planów dystrybucyjnych marki. Zarejestruj się lub zaloguj jeżeli posiadasz już konto.

ZAREJESTRUJ SIĘ       LOGOWANIE

Top