WARUNKI 
 HANDLOWE 

Poniżej możesz zapoznać się z podstawowymi informacjami odnośnie warunków handlowych w systemie b2b przeznaczonym
do składania zamówień hurtowych produktów marki MASVERI.


 

 
delivery1.png

Darmowa dostawa 250,00 zł (brutto)

Minimalne zamówienie oraz darmowa dostawa od kwoty 250,00 zł brutto. Dostawę realizujemy z magazynu głównego w Polsce za pośrednictwem kuriera DPD. Staramy się aby wszystkie nasze zamówienia były wysłane w przeciągu 24h.

 
payments1.png

Formy płatności

Płatności za zamówienia przyjmujemy w zależności od wyboru przy składaniu zamówienia: przelewem na polskie konto bankowe lub płatność przy odbiorze towaru. 

INVOICE1_2.png

Faktura za zakupy

 Na zamówienie wystawiamy Fakturę VAT 23%, która zostanie wysłana mailem oraz będzie dostępna w panelu klienta w zakładce "Faktury i płatności", zaraz po tym jak zamówienie zostanie doręczone.

RRP.png

Przy każdym produkcie, jak i w katalogu produktów umieszczone są ceny sugerowane RRP (Recommended Retail Price) brutto w złotych polskich. Poniżej ogólna informacja odnośnie sugerowanych odstępstw od cen RRP. Ceny sugerowane są wpisane w naszą politykę budowania sprzedaży jako jeden z priorytetów, aby zapewnić wszystkim naszym odbiorcom stałą wysoką marże oraz spokojne budowanie sprzedaży.

Sugerowane odstępstwa od cen RRP: -10% przy promocji trwającej do max. 30 dni; 


Ostatnio wyświetlane

Brak produktów
System B2B, przeznaczony dla klientów hurtowych.

W celu poznania cen i warunków współpracy wymagana jest szybka rejestracja

Współpracę prowadzimy wyłącznie z osobami prowadzącymi działalność gospodarczą o profilu pasującym do planów dystrybucyjnych marki. Zarejestruj się lub zaloguj jeżeli posiadasz już konto.

ZAREJESTRUJ SIĘ       LOGOWANIE

Top