MASVERI 

Odpowiada na ewolucje powstałych trendów, przedstawiając produkty, które pozwalają w męskiej oprawie sprostać ich wymaganiom. Dzięki połączeniu najwyższej jakości naturalnych ekstraktów i olejów z nowoczesnymi, bezpiecznymi komponentami, możemy udoskonalać rozwiązania na podstawowe męskie potrzeby, w zakresie pielęgnacji i stylizacji włosów, twarzy, zarostu oraz ciała.

 

 LUDZIE 

Ludzie, którzy mają potrzeby i urzeczywistniają je dla innych ludzi.

Na osobowości, budujące markę i tworzące kosmetyki MASVERI składają się przede wszystkim, ludzie z wieloletnimi doświadczeniami w branży kosmetyki profesjonalnej, naturalnej oraz tradycyjnej, doskonale rozumiejący męskie potrzeby. Cierpliwi, konsekwentni, dążący do perfekcji, uparci, doskonale przygotowani w każdym elemencie. 

IMG_4789.jpg

IMG_4842.jpg

 JAKOŚĆ 

Wynikiem tych wszystkich cech jest marka kosmetyków męskich MASVERI, która powstawała 3 lata, staranie i cierpliwie dbając o każdy szczegół. Każdy produkt był dopracowywany w oparciu o najlepsze praktyki produkcyjne i męskie potrzeby, tak długo, aż jego jakość spełniła nasze oczekiwania.

Zastosowanie najwyższej jakości naturalnych ekstraktów i olejów i połączenie ich z bezpiecznymi, nowoczesnymi komponentami pozwoliło na wykorzystanie ich w użyciu profesjonalnym co podkreśla ich bardzo wysoką jakość i wydajność.


Ostatnio wyświetlane

Brak produktów
System B2B, przeznaczony dla klientów hurtowych.

W celu poznania cen i warunków współpracy wymagana jest szybka rejestracja

Współpracę prowadzimy wyłącznie z osobami prowadzącymi działalność gospodarczą o profilu pasującym do planów dystrybucyjnych marki. Zarejestruj się lub zaloguj jeżeli posiadasz już konto.

ZAREJESTRUJ SIĘ       LOGOWANIE

Top