WSPARCIE 
MARKETINGOWE

Marketing, wiemy jak ważnym elementem są materiały, które go wspierają. Dlatego w naszym dziale wsparcie, zobaczysz w jakiej formie udzielamy
wsparcia marketingowego dla klientów, którzy z nami współpracują.

Sprawdź jak w prosty sposób i cyklicznie otrzymywać wsparcie marketingowe i je wykorzystywać, aby wspomagać markę oraz swój biznes.


 EKSPOZYTOR
 NA PRODUKTY 

Wiemy, że jakość produktów jest najważniejsza, ale forma ekspozycji i podania powinna na to wskazywać. W związku z tym stworzyliśmy elegancki i funkcjonalny ekspozytor. Został on stworzony z wysokiej jakości mat

eriałów, przez co jest stabilny i trwały a elementy nadrukowane, są wykonane specjalną, wytrzymałą farbą.

Ekspozytor przez swój minimalistyczny i elegancki wygląd pasuję praktycznie do każdego wnętrza, pomagając uwydatnić najlepsze cechy prezentowanych na nim produktów, ponadto świetnie wydziela kategorie kosmetyków dla mężczyzn, przez co wzbudza zainteresowanie klientów.

 Ekspozytor dodawany jest za darmo, 
 jednorazowo
(na jeden punkt sprzedaży) 
 przy zamówieniu minimum 1000,00 zł brutto*. 

*(jeżeli pierwsze zamówienia są mniejsze, to dopiero przy zamówieniu na wymaganą kwotę, ekspozytor automatycznie zostanie dodany do zamówienia)

STAND1.jpg
MAT1.jpg


 MATERIAŁY 
 REKLAMOWE 

Przygotowaliśmy wiele materiałów reklamowych, które zostały wykonane z dużą starannością o zawartość merytoryczną oraz korzystając z najlepszej jakości materiałów i obecnie dostępnych nowoczesnych technologii.

Funkcją materiałów reklamowych takich jak katalogi, ulotki, torby papierowe, próbki itp. jest pomoc w zwiększaniu świadomości marki wśród klientów oraz co ważniejsze pomoc w rozwijaniu Waszego biznesu. Dlatego chcemy wspólnie zadbać aby spełniały efektywnie obie te role.Pobierz materiały do publikacji aby w sposób prosty, szybki, profesjonalny i estetyczny prezentować markę MASVERI i jej produkty, w postaci opisów, grafik, banerów itp. W katalogu z materiałami do publikacji znajdują się aktualizowane:

  • Packshoty produktów
  • Zdjęcia stylizowane na stronę oraz do wykorzystania w social mediach
  • Katalog w pdf
  • Opisy i karty produktów
  • Logo MASVERI

Materiały są cały czas aktualizowane, przy katalogu w nazwie pliku widnieje data ostatniej aktualizacji. Paczki dostępne są również przy każdym produkcie w zakładce "DO PUBLIKOWANIA".

*Zastrzegamy zgodę na wykorzystywanie powyższych materiałów, tylko przez naszych klientów oraz na wykorzystanie ich w celu propagowania i sprzedaży produktów marki MASVERI.


Ostatnio wyświetlane

Brak produktów
System B2B, przeznaczony dla klientów hurtowych.

W celu poznania cen i warunków współpracy wymagana jest szybka rejestracja

Współpracę prowadzimy wyłącznie z osobami prowadzącymi działalność gospodarczą o profilu pasującym do planów dystrybucyjnych marki. Zarejestruj się lub zaloguj jeżeli posiadasz już konto.

ZAREJESTRUJ SIĘ       LOGOWANIE

Top